Hartman - Sklep Medyczny MED-LIFE Nisko

Przejdź do treści

Menu główne:

Hartman

W ofercie posiadamy szeroką gamę pieluchomajtek, majtek chłonnych, pieluch anatomicznych, wkładek dla kobiet i mężczyzn oraz podkładów higienicznych z firm Seni, Molicare.
MoliCare® Comfort extra

MoliCare® Comfort extra

Zalecane przy średnim stopniu nietrzymania moczu i stolca, pielegnacji chorych wymagajacych opieki oraz pielegnacji pacjentów nadpobudliwych. Pieluchomajtki MoliCare Comfort extra zapewniają pewność i bezpieczenstwo osobom aktywnym dotknietym nietrzymaniem moczu o łagodnym przebiegu.

MoliCare® Premium soft

MoliCare® Premium soft

Pieluchomajtki pokryte miękką oddychajacą włókniną.
Miękki jak tkanina laminat jest materiałem, który przypomina normalną bieliznę, dzięki niemu pieluchomajtki sa miękkie, przyjazne dla skóry, nie szeleszczące. Pieluchomajtki posiadają unikalną zdolność cyrkulacji powietrza dzięki miękkiej włókninie znajdującej się w partii bioder. Wkład chłonny z warstwą Dry Plus zapewnia optymalne zabezpieczenie kierując wilgoć do wnętrza wkładu chłonnego. Superabsorbent zawierajacy cząsteczki CyDex neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Zakładki wewnętrzne (płotki) otaczają wkład chłonny zabezpieczając przed wyciekaniem na boki. Płotki te w tylnej części pieluchomajtki tworzą kieszenie, które doskonale sie sprawdzają u pacjentów nietrzymajacych kału. Anatomiczny wkład chłonny oraz brzegi z włóknami z lycry zapewniaja doskonałe dopasowanie i przyleganie do powierzchni ud. Zapięcia na rzepy doskonale przyczepiaja sie do włókniny lub laminatu. Połaczenie zapięć na rzepy z samoprzylepnymi gwarantuje łatwość obsługi i pewność zapięcia. Przylepiec może być wielokrotnie zaklejany w różnych miejscach.

Zastosowanie
MoliCare® Premium Soft plus są zalecane przy cieżkim nietryzmaniu moczu i stolca, u pacjentów nadpobudliwych, wymagajacych stałej opieki. Produkt jest nieodzowny w pielęgnacji pacjentów z problemami skóry.

MoliForm® Premium soft

MoliForm® Premium soft

MoliForm Premium Soft to anatomiczna pielucha z ultrachłonnym wkładem pokrytym włókniną Dry Plus i wskaźnikiem wilgotności, dla osób nietrzymających moczu.
Ultrachłonny wkład pogrubiony w okolicy krocza gwarantuje wysoką chłonność i niezawodne wiązanie wilgoci. Superabsorbent zawierający cząsteczki CyDex wiaże i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Wkład chłonny pokryty jest warstwą Dry Plus kierującą wilgoć do wnętrza wkładu chłonnego i chroniącą skóre przed zawilgoceniem. Miękkie zakładki wewnętrzne otaczające wkład chłonny zabezpieczają przed wyciekaniem wilgoci na boki. Anatomiczny kształt wkładu oraz nitki z lycry na brzegach gwarantują dobre dopasowanie i dodatkową gwarancję przed wyciekaniem. Maksymalną ochronę zapewnia błekitna bariera znajdująca sie w przedniej i tylnej części pieluchy uniemożliwiająca jakikolwiek wyciek na zewnątrz.

MoliCare® Mobile

MoliCare® Mobile

Idealnie dopasowane do ciała majtki chłonne.
Dyskretna, miękka wlóknina zewnętrzna dba o komfort skóry. Wkład chłonny z warstwą Dry Plus chroni skóre przed zawilgoceniem. Nowy, ulepszony, anatomiczny krój pieluchomajtek sprawia, że doskonale dopasowują sie do ksztaltu ciała oraz są niewidoczne pod ubraniem. Natomiast elastyczne ściągacze i wewnętrzne zakładki boczne zabezpieczają przed wyciekaniem na boki. Produkt zawiera superabsorbent z cząsteczkami CyDex neutralizujący nieprzyjemne zapachy. MoliCare® Mobile może być zdejmowany i zakładany przez samego pacjenta, co pozwala na samodzielne korzystanie z toalety. Wyglad i wygoda noszenia jak przy normalnej bieliznie.

MoliMed® for men

MoliMed® for men

Dyskretny, anatomiczny wkład chłonny, zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn.
Zewnętrzna warstwa wkładu chłonnego wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze dzięki czemu produkt jest przyjazny dla skóry, wygodny i dyskretny w noszeniu. Superabsorbent z cząsteczkami CyDex wiąże wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Warstwa DryPlus kieruje wilgoć do wnętrza wkładu chłonnego izolując ją od ciała, dzięki czemu skóra chroniona jest przed podrażnieniem. System zakładek bocznych doskonale zabezpiecza przed wyciekaniem na zewnątrz.

MoliNea®

MoliNea®

Podkłady do pielęgnacji chorych z wkładem chłonnym z warstw celulozy.
Podkłady chłonne z superchłonnej celulozy rozdrobnionej.

Nieprzepuszczalna, nie przesuwająca się folia zewnętrzna. Wkład chłonny z miękkiej rozdrobnionej celulozy, pokryty warstwą tissue zapewniającą równomierny rozkład wilgoci. Całopowierzchniowe pokrycie nienasiąkliwą włókniną sięgające do obrzeży folii.

Powrót
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
SOCIAL MEDIA

Profil Google+
KONTAKT
MED-LIFE Katarzyna Portka
Sklep Medyczny
ul. Wolności 54
37-400 Nisko
Budynek Przychodni, II - Piętro
woj. Podkarpackie

Tel. kom. 504 065 612

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:0016:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne
MAPA DOJAZDU
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego