Pionizatory - Sklep Medyczny MED-LIFE Nisko

Przejdź do treści

Menu główne:

Pionizatory

W naszym katalogu znaleźć można doskonałe pionizatory różnego typu. Liczne badania podkreślają wagę przyjmowania przez pacjentów pionowej postawy ciała. Dobry pionizator sprzyja więc poprawnemu funkcjonowaniu organizmu, poprawia pracę wszystkich układów: zwiększa wentylację płuc, wspomaga funkcje serca, wspiera perystaltykę jelit, zapobiega  zastojom  w układzie moczowym, poprawia ruchliwość  stawów, uniemożliwia powstawanie odleżyn, a nawet poprawia stan psychiczny pacjenta.

Trudno wręcz wyobrazić sobie skuteczną rehabilitację bez pionizatorów.

Warto również pamiętać, że pionizator jest często koniecznym etapem na drodze do uzyskania samodzielności chodzenia. Pionizatory są też wykorzystywane w przypadku stymulowania rozwoju psychoruchowego dzieci, wspomagania prawidłowego rozwoju ich mięśni, stawów i układu kostnoszkieletowego.
BABY HERO Pionizator mobilny - Numer katalogowy: DRVL0G

BABY HERO Pionizator mobilny - Numer katalogowy: DRVL0G

Baby Hero to doskonałe rozwiązanie łączące pionizator z wózkiem inwalidzkim. Czytelna i prosta obsługa pozwalająca na przejście z pozycji siedzącej do pozycji stojącej (i na odwrót) poprawia w znaczący sposób jakość życia pacjenta.

Hero Pionizator mobilny - Numer katalogowy: DRVL0F

Hero Pionizator mobilny - Numer katalogowy: DRVL0F

Hero to doskonałe rozwiązanie łączące pionizator z wózkiem inwalidzkim. Czytelna i prosta obsługa pozwalająca na przejście z pozycji siedzącej do pozycji stojącej (i na odwrót) poprawia w znaczący sposób jakość życia pacjenta.

Powrót
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
SOCIAL MEDIA

Profil Google+
KONTAKT
MED-LIFE Katarzyna Portka
Sklep Medyczny
ul. Wolności 54
37-400 Nisko
Budynek Przychodni, II - Piętro
woj. Podkarpackie

Tel. kom. 504 065 612

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:0016:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne
MAPA DOJAZDU
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego